تربیت
افزودن به علاقه مندی ها
به من اطلاع بده

فرزندانی برای آینده

3.5 امتیاز از 1 رای
تربیت کودک همانند پرورش گل است، همان‌گونه که گل برای سالم و با نشاط بودن نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد کودک نیز برای سالم و با نشاط زندگی کردن به محیطی غنی و سالم نیاز دارد با این تفاوت که برای گل، داشتن محیط سالم و رفع نیازهای زیستی مثل آب، نور و دمای مناسب به معنی رفع تمام نیازهاست اما برای کودک علاوه بر رفع نیازهای زیستی و جسمی، توجه به نیازهای روانی، معنوی و ارتباطات اجتماعی نیز شرط لازم برای رشد و تکامل شخصیت او در بزرگسالی شناخته می‌شود. از آنجایی که شخصیت کودک در سال‌های اولیه زندگی‌اش پایه‌ریزی می‌شود، اولیا، مربیان و دلسوزان امر تربیت نیازمند آشنایی با شیوه‌های صحیح پرورش فرزندان هستند. این محصول در قالب کتاب و نرم افزار ویژه تربیت کودکان دو تا دوازده سال با بیان شیوه‌های عمومی (تشویق و تنبیه، نظم، ارتباط عاطفی، احترام، محبت، …) و شیوه‌های اختصاصی (تربیت اقتصادی، جنسی، اخلاقی، اجتماعی، جسمی، روانی، مذهبی…) تولید شده است.
500,000 ریال
450,000 ریال
محصول مورد نظر موجود نمی باشد افزودن به سبد خرید

معرفی نرم افزار

• ارائه شناختنامه با حدود سه هزار صفحه متن در قالب هزار و پانصد موضوع؛  درباره اهمیت، شیوه‌های و ابعاد تربیت کودکان، حقوق کودکان،تربیت فرزندان  با شرایط خاص (کودکان طلاق، تک فرزند، چندقلوها، کودکان معلول، کودکان  تیزهوش و استثنایی، فرزندخوانده).

• پرسمان (متن پرسش‌ و پاسخ‌های والدین و کارشناسان در این زمینه).

• داستان‌هایی به صورت گویا با موضوع تربیت همه‌جانبه کودکان.

• متن کامل چهل کتاب برگزیده با محوریت «تربیت کودکان» با امکان جست‌وجو و یادداشت‌برداری.

• حدود هفتاد طرح گرافیکی زیبا با موضوع تربیت کودک.

• دویست و هشتاد دقیقه سخنرانی و میزگرد دینی و علمی به صورت تصویری با  حضور کارشناسان برجسته از حوزه و دانشگاه و یکصد و پنجاه دقیقه صوت از  بیانات ارزشمند کارشناسان امر.

نظرات کاربران
لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید
لطفا پست الکترونیک خود را وارد نمایید
پست الکترونیک وارد شده معتبر نمی باشد
لطفا نظر خود را وارد نمایید
تعداد کاراکتر های وارد شده نباید بیشتر از 250 کاراکتر باشد
ثبت انصراف