تربیت نوزاد و شیرخوار () این نرم‌افزار شامل پنج بخش اصلی «تربیت»، «بارداری و زایمان»، «حقوق نوزاد»، «نوزادی و شیرخوارگی» و «پرسمان»


این  مجموعه دارای یک عدد نرم افزار و یک عدد سی دی مشاهده قسمت های مرکز به  صورت پانوراما می باشد.علاوه بر این دو عدد سی دی،یک جلدکتاب نیز داخل این  بسته وجود دارد.

این کتاب تمامی بخش های علمی موجود در نرم افزار را  دارا می باشد با این تفاوت که بخش ها به صورت کامل تر و جامع تر وجود  دارند.شرح کتاب در ادامه مطلب می آید.

محتویات نرم افزار به شرح زیر می باشد:

این نرم‌افزار شامل پنج بخش اصلی «تربیت»، «بارداری و زایمان»، «حقوق نوزاد»، «نوزادی و شیرخوارگی» و «پرسمان» و چهار بخش جانبی «نگارخانه»، «کتابخانه»، «حکایت» و «آوا» می‌باشد؛ و در سطحی تهیه و تولید شده است که خانواده‌ها، مربیان و متخصصانِ امر تربیت می‌توانند از آن بهره‌مند گردند.

 

 

کتاب نوزادی:

به همراه این نرم افزار، کتاب نوزادی (خلاصه‌ای از مباحث مطرح شده در نرم‌افزار)

-در چهارصد و نود و دو صفحه

-دارای شش بخشِ «تربیت»، «آداب و حقوق نوزادان»، «بارداری و مقدمات آن»، «نوزادی و شیرخوارگی»، «تغذیه ورشد کودک» و «کودک و آسایش» که توسط حجت الاسلام دکتر سید احمد سجادی، آقای محمدرضا صادقی قهساره،  سرکار خانم‌ها فریده حیدری، زهره و ناهید حسن‌پور نوشته و تالیف گشته؛ عرضه  می‌گردد.

-در مسیر تالیف و نگارش، از نظرات کارشناسانه حجج اسلام  مهدی گرجی، دکتر حبیب رضا ارزانی، مهدی غریبی و آقایان دکتر علی قائمی،  دکتر بهزاد شمس مورکانی، دکتر مصطفی نجفی، دکتر محسن احمدی و سرکار خانم‌ها  دکتر زهرا شهشهانی و دکتر زهرا علامه، بهره‌های فراوان برده شده است.

پرفروش ترین محصولات

تبلیغات

هم شاگردی سلام هم شاگردی سلام اتاق شادی اتاق شادی کودک و رسانه کودک و رسانه فرزندانی برای آینده فرزندانی برای آینده طراوت غنچه ها طراوت غنچه ها